Výprodej - poslední 1 ks za tuto cenu!

Designové plynové zahradní topidlo značky Activa (někdy také označované jako plynový zářič či tepelný zářič) je dokonalým funkčním doplňkem každého altánu, terasy nebo venkovní zahrádky hotelu či restaurace. Díky revolučnímu plynovému hořáku Eco-Plus zajišťuje topidlo Activa Cheops vysoký tepelný výkon a účinnost při výrazně snížené spotřebě plynu a emisích CO2. Tepelnou pohodu a útulnou atmosféru dotváří pohled na živý plamen plápolající uvnitř tubusu vyrobeného ze špičkového skla odolného vůči prudkým změnám teplot i dopadajícím kapkám vody na rozpálený povrch (např. při dešti). Také zbytek komponentů tohoto zahradního topidla je vyroben z vysoce kvalitních materiálů zajišťujících dlouhou životnost. Tělo tvoří bytelná, však relativně lehká hliníková konstrukce, díky které manipulaci s topidlem zvládnou i dámy. Povrchové díly jsou vyrobeny z odolného nerezového plechu, což zaručuje maximální životnost a estetický dojem. Podstavec je stejně jako u všech zahradních topidel značky Activa opatřen kolečky pro snadné přemisťování. V rámci maximální bezpečnosti je topidlo vybaveno automatickým vypínačem při nadměrném náklonu. Samozřejmostí je piezoelektrické zapalování a regulace tepelného výkonu otočným ovladačem.

 

Výhody plynového zahradního topidla Activa Cheops 10,5kW:

  • designový doplněk altánů, teras, zahrádek restaurací a hotelů
  • pohled na hořící plamen
  • revoluční hořák Eco-Plus zajišťující snížení spotřeby plynu a emisí CO2
  • vyrobeno z kvalitních a odolných materiálů
  • kolečka pro snadnou manipulaci
  • piezoelektrické zapalování
  • regulace tepelného výkonu
  • automatický vypínač při nadměrném náklonu
  • PB hadice s regulačním tlakovým ventilem součástí balení


Parametry zboží

Materiál: nerez, sklo
Šířka: 53 mm
Výška: 2230 mm
Tepelný zdroj ?: plynový hořák
Topný výkon ?: 10,5 kW
Spotřeba plynu ?: 0,62 kg/h
Plynová lahev ?: 5kg, 10kg
Záruka ?: 24 měsíců
Hmotnost 1 ks: 31.5 kg


Podobné zboží

Topidlo zahradní plynové Activa 12kW

Topidlo zahradní plynové Activa 12kW

výkonné zahradní plynové topidlo Activa vyrobené z hliníku a nerezové oceli a vhodné k vytápění altánů, teras, zahrádek restaurací i zcela otevřených prostor např. v okolí venkovního sezení

externí sklad

Cena s DPH za ks

4 690,00 Kč

Infolinka

+420 602 588 688
info@hobbynaut.cz

 

Provozní doba

Po - Pá:

9:00  -  17:00

Provozovatel e-shopu firma PILA UNION s.r.o., IČO: 62741918 jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro analytické účely a uživatelsky komfortní fungování webových stránek. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím