Plynové zahradní topidlo značky Activa (někdy také označované jako plynový zářič či tepelný zářič) je dokonalým funkčním doplňkem každého altánu, terasy nebo venkovní zahrádky hotelu či restaurace. Díky výkonnému hořáku s topným výkonem 12kW a vysokou účinností, který dokáže rychle a spolehlivě vyhřát okolí i při velmi nízkých teplotách se toto topidlo Activa řadí ke špičce na trhu. Své využití nalezne především v chladných jarních a podzimních měsících, kdy díky němu můžeme výrazně prodloužit sezónu pro venkovní grilování či posezení s přáteli. Tělo tvoří bytelná, však relativně lehká konstrukce z hliníku, nerezové a práškově lakované oceli, díky které manipulaci s topidlem zvládnou i dámy. Povrchové díly topidla jsou vyrobeny z odolného nerezového plechu, což zaručuje maximální životnost a estetický dojem. Podstavec je stejně jako u všech zahradních topidel značky Activa opatřen kolečky pro snadné přemisťování. Samozřejmostí je piezoelektrické zapalování a regulace tepelného výkonu otočným ovladačem.

 

Výhody plynového zahradního topidla Activa 12kW:

  • funkční doplněk altánů, teras, zahrádek restaurací a hotelů
  • jeden z nejvýkonnějších hořáků na mezi zahradními topidly
  • vyrobeno z kvalitních a odolných materiálů
  • kolečka pro snadnou manipulaci
  • piezoelektrické zapalování
  • regulace tepelného výkonu
  • PB hadice s regulačním tlakovým ventilem součástí balení


Parametry zboží

Materiál: nerez
Výška: 2150 mm
Průměr: 760 mm
Tepelný zdroj ?: plynový hořák
Topný výkon ?: 5 - 12 kW
Spotřeba plynu ?: 0,78 kg/h
Plynová lahev ?: 5kg, 10kg
Záruka ?: 24 měsíců
Hmotnost 1 ks: 16.3 kg


Podobné zboží

Akce

Topidlo zahradní plynové Activa Cheops 10,5kW

Topidlo zahradní plynové Activa Cheops 10,5kW

výkonné zahradní plynové topidlo Activa s jedinečným designem vyrobené z hliníku, nerezového plechu a vysoce kvalitního skla vhodné k vytápění altánů, teras, zahrádek restaurací apod.

skladem

Cena s DPH za ks

11 990,00 Kč

Infolinka

+420 602 588 688
info@hobbynaut.cz

 

Provozní doba infolinky

Po - Pá:

9:00  -  17:00

Provozovatel e-shopu firma PILA UNION s.r.o., IČO: 62741918 jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro analytické účely a uživatelsky komfortní fungování webových stránek. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

MenuX