OMEZENÍ PROVOZU: Z důvodu nařízení vlády jsme povinni do odvolání přerušit maloobchodní prodej a pohyb veřejnosti v naší provozovně. Soukromým osobám lze zboží vydat pouze na základě objednávky uskutečněné přes náš e-shop Hobbynaut.cz . Prodej firmám a živnostníkům s IČO zůstává bez omezení.


Plynový gril Napoleon BILEX 605 patří do unikátní modelové řady vestavných plynových grilů tohoto prestižního kanadského výrobce. Vestavný model BILEX 605 ocení všichni  milovníci dobrého jídla a příjemně strávených chvil s rodinou a přáteli, kteří mají k dispozici zahradní altán s kuchyní. Jedná se o jeden z největších a nejvybavenějších vestavných grilů z nabídky výrobce Napoleon, což je zárukou dokonalého komfortu i při velkých rodinných oslavách a zahradních párty. Řada vestavných plynových grilů Napoleon BILEX vyniká zejména možností dokonale gril zakomponovat do Vaší venkovní kuchyně, dále se vyznačuje naprosto precizním zpracováním, kvalitou použitých materiálů, nadprůměrným výkonem a nadstandardní výbavou. Vzheledem k absenci robustní základny grilu a odkládacích polic, kterými jsou vybaveny všechny klasické skříňové grily Napoleon, jsou vestavné modely také výrazně cenově dostupnější. S vestavnými plynovými grily Napoleon si tak nyní můžete vychutnávat šťavnaté steaky, křehkou drůbež, lahodné ryby či křupavou zeleninu připravenou na kvalitním plynovém grilu bez použití zbytečného tuku a navíc na čerstvém vzduchu s veškerým pohodlím plnohodnotné kuchyně. Stejně jako většinu vestavných plynových grilů Napoleon lze i tento model připojit pomocí přiložené plynové hadice s regulátorem tlaku ke všem běžně dostupným propan-butanovým lahvím 5kg/10kg.

Vestavný gril Napoleon BILEX 605 je vybaven 3 hlavními trubicovými hořáky ze silnostěnné nerezové oceli, speciálním patentovaným infračerveným keramickým hořákem Sizzle Zone™ pro přípravu dokonalých, šťavnatých steaků, který dokáže vyvinout teplotu až 980°C, tím se maso zprudka zatáhne, vytvoří se zlatohnědá kůrka a veškerá šťáva zůstane uvnitř, ten je u tohoto modelu umístěn pod hlavní grilovací mřížkou. Dále zadním infračerveným keramickým hořákem pro přípravu drůbeže a rožnění (celkový výkon 24,5kW). Díky grilovací ploše o rozměrech 46x86cm, tvořené vyjímatelnou nerezovou grilovací mřížkou je tento plynový gril schopen bez problémů připravit až 16 porcí současně. Dále je grilovací plocha v zadní části opatřena horní nerezovou mřížkou vhodnou např. pro rozpékání pečiva a grilování zeleniny. Mezi další praktické detaily tohoto vestavného plynového grilu patří jistě speciální patentovaný systém piezoelektrického zapalování JetFire­®, velký a přehledný teploměr integrovaný do víka grilu či modré podsvícení ovládacích prvků iGlow. 

Spalovací komora grilu je stejně jako čelní ovládací panel a dvojité odklápěcí víko vyrobena kompletně z nerez oceli. Díky použití výhradně tohoto špičkového materiálu a kanadské technologie se vestavné plynové grily Napoleon vyznačují extrémní životností i v nepříznivých venkovních podmínkách, což výrobce u řady BILEX dokládá prodlouženou zárukou v délce 15let na vady materiálu a zpracování.

 

Výhody vestavného plynového grilu Napoleon BILEX 605

 • druhý největší model z unikátní řady vestavných plynových grilů
 • vhodný do zahradních altánů s kuchyní
 • špičková kvalita zpracování, nadprůměrný výkon, nadstandardní výbava
 • možnost dokanale zakomponovat do venkovní kuchyně
 • cenově dostupnější díky absenci skříňové základny a bočních polic
 • grilovací plocha pro 16 porcí
 • patentovaný infračervený hořák Sizzle Zone™ na dokonalé steaky
 • patentovaný zadní infračervený hořák na drůbež a rožnění
 • patentovaný systém piezoelektrického zapalování JetFire­®
 • teploměr integrovaný do víka grilu
 • modré podsvícení ovládacích prvků iGlow
 • vyroben z vysoce kvalitních a odolných materiálů
 • velmi dlouhá životnost
 • prodloužená záruka 15let na vady materiálu a zpracování


Parametry zboží

Povrchová úprava: broušený nerez
Tepelný zdroj ?: plynový hořák
Celkový výkon ?: 24,5 kW
Počet hořáků celkem ?: 5
Rozměr grilovací plochy ?: 46 x 86 cm
Grilovací rošt ?: nerezový
IR hořák na steaky ?: ANO vnitřní
IR hořák na drůbež ?: ANO
Kulatý boční hořák ?: NE
Miska na led ?: NE
Vnitřní osvětlení ?: NE
Podsvícení iGlow ?: ANO
Plynová lahev ?: 5kg, 10kg
Plná záruka ?: 24 měsíců
Prodloužená záruka Napoleon ?: 15 let
Vnější rozměry ?: š.73 h.70 v.55 cm
Hmotnost 1 ks: 58 kg


Přílohy:

manual-napoleon-bilex605 | zarucni-podminky-napoleon

Podobné zboží

Plynový vestavný gril Napoleon BILEX 485 RBPSS

Plynový vestavný gril Napoleon BILEX 485 RBPSS

plynový vestavný gril pro venkovní kuchyně Napoleon BILEX 485 s 4 hlavními hořáky a 1 zadním IR na drůbež obslouží až 12 hostů, špičková kvalita zpracování je u kanadského výrobce samozřejmostí

na dotaz

Cena s DPH za ks

43 702,00 Kč

Profi

Plynový vestavný gril Napoleon BIPRO 500 RBNSS

Plynový vestavný gril Napoleon BIPRO 500 RBNSS

plynový vestavný gril pro venkovní kuchyně Napoleon PRO500 s 4 hlavními hořáky a 1 zadním IR na drůbež obslouží až 14 hostů, vrcholná řada naprosto bez kompromisů vhodná i pro profi využití

externí sklad

Cena s DPH za ks

74 990,00 Kč

Profi

Plynový vestavný gril Napoleon BIPRO 665 RBPSS

Plynový vestavný gril Napoleon BIPRO 665 RBPSS

plynový vestavný gril pro venkovní kuchyně Napoleon PRO665 s 5 hlavními hořáky a 1 zadním IR na drůbež obslouží až 18 hostů, vrcholná řada naprosto bez kompromisů vhodná i pro profi využití

na dotaz

Cena s DPH za ks

95 990,00 Kč

Infolinka

+420 602 588 688
info@hobbynaut.cz

 

Provozní doba infolinky

Po - Pá:

9:00  -  17:00

Provozovatel e-shopu firma PILA UNION s.r.o., IČO: 62741918 jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro analytické účely a uživatelsky komfortní fungování webových stránek. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

MenuX