Plynový gril Napoleon LEX 605 v nerezovém provedení patří do vyšší modelové řady skříňových plynových grilů tohoto prestižního kanadského výrobce. Model LEX 605 ocení i nároční milovníci dobrého jídla a příjemně strávených chvil s rodinou a přáteli, kteří mají k dispozici venkovní sezení či zahradu. Jedná se o jeden z největších plynových grilů z nabídky výrobce Napoleon, což je zárukou dokonalého komfortu i při velkých rodinných oslavách a zahradních párty. Řada plynových grilů Napoleon LEX se vyznačuje exkluzivním designem, naprosto precizním zpracováním, kvalitou použitých materiálů, nadprůměrným výkonem a nadstandardní výbavou, kterou nenabízí žádný konkurenční výrobce. Šťavnaté steaky, křehkou drůbež, lahodné ryby či křupavou zeleninu připravenou na kvalitním plynovém grilu bez použití zbytečného tuku a navíc na čerstvém vzduchu si tak můžete vychutnat skutečně bez kompromisů. Stejně jako všechny skříňové plynové grily Napoleon lze i tento model připojit pomocí přiložené plynové hadice s regulátorem tlaku ke všem běžně dostupným propan-butanovým lahvím 5kg/10kg.

Napoleon LEX 605 je vybaven 3 hlavními trubicovými hořáky ze silnostěnné nerezové oceli, speciálním patentovaným infračerveným keramickým hořákem Sizzle Zone™ pro přípravu dokonalých, šťavnatých steaků, který dokáže vyvinout teplotu až 980°C, tím se maso zprudka zatáhne, vytvoří se zlatohnědá kůrka a veškerá šťáva zůstane uvnitř, ten je u tohoto modelu umístěn netradičně pod hlavní grilovací mřížkou. Dále zadním infračerveným keramickým hořákem pro přípravu drůbeže a rožnění a kulatým bočním hořákem pro přípravu příloh či omáček (celkový výkon 27,3kW). Díky grilovací ploše o rozměrech 46x85cm, tvořené vyjímatelnou nerezovou grilovací mřížkou je tento plynový gril schopen bez problémů připravit až 16 porcí současně. Dále je grilovací plocha v zadní části opatřena horní nerezovou mřížkou vhodnou např. pro rozpékání pečiva a grilování zeleniny. Mezi další praktické detaily tohoto plynového grilu patří jistě speciální patentovaný systém piezoelektrického zapalování JetFire­®, velký a přehledný teploměr integrovaný do víka grilu, modré podsvícení ovládacích prvků iGlow, zabudovaná miska na led s krájecím prkénkem či háčky na grilovací nářadí, podvozek s kolečky pro snadnou manipulaci je u všech zahradních plynových grilů Napoleon LE samozřejmostí.

Spalovací komora grilu je stejně jako čelní dvířka, masivní boční police a dvojité odklápěcí víko vyrobena kompletně z nerez oceli, zadní části skříně grilu jsou zhotoveny ze silného ocelového plechu opatřeného vysoce kvalitním práškovým lakem. Díky použití těchto špičkových materiálů a kanadské technologie se plynové grily Napoleon vyznačují extrémní životností i v nepříznivých venkovních podmínkách, což výrobce u řady LEX dokládá prodlouženou zárukou v délce 15let na vady materiálu a zpracování.

 

Výhody plynového grilu Napoleon LEX 605

 • jeden z největších plynových grilů z nabídky výrobce
 • vhodný na zahrady či do altánů
 • špičková kvalita zpracování, nadprůměrný výkon, nadstandardní výbava
 • grilovací plocha pro 16 porcí
 • boční kulatý hořák pro přípravu příloh a omáček
 • patentovaný infračervený hořák Sizzle Zone™ na dokonalé steaky (vnitřní)
 • patentovaný zadní infračervený hořák na drůbež a rožnění
 • patentovaný systém piezoelektrického zapalování JetFire­®
 • podvozek s kolečky pro snadnou manipulaci
 • teploměr integrovaný do víka grilu
 • modré podsvícení ovládacích prvků iGlow
 • miska na led s krájecím prkénkem intgrovaná v boční polici
 • háčky na grilovací nářadí
 • vyroben z vysoce kvalitních a odolných materiálů
 • velmi dlouhá životnost
 • prodloužená záruka 15let na vady materiálu a zpracování
 
 


Parametry zboží

Povrchová úprava: broušený nerez, práškový lak
Tepelný zdroj ?: plynový hořák
Celkový výkon ?: 27,3 kW
Počet hořáků celkem ?: 6
Rozměr grilovací plochy ?: 46 x 85 cm
Grilovací rošt ?: nerezový
IR hořák na steaky ?: ANO vnitřní
IR hořák na drůbež ?: ANO
Kulatý boční hořák ?: ANO
Miska na led ?: ANO
Vnitřní osvětlení ?: NE
Podsvícení iGlow ?: ANO
Plynová lahev ?: 5kg, 10kg
Plná záruka ?: 24 měsíců
Prodloužená záruka Napoleon ?: 15 let
Vnější rozměry ?: š.174 h.69 v.125 cm
Hmotnost 1 ks: 81 kg


Přílohy:

manual-napoleon-lex605 | zarucni-podminky-napoleon

Podobné zboží

Plynový gril Napoleon LE 485 RSIBPSS

Plynový gril Napoleon LE 485 RSIBPSS

plynový gril Napoleon LE 485 s 3 hlavními hořáky, 1 bočním IR na dokonalé steaky a 1 zadním IR na drůbež obslouží až 12 hostů, špičková kvalita zpracování je u kanadského výrobce samozřejmostí

externí sklad

Cena s DPH za ks

37 980,00 Kč

Plynový gril Napoleon LE 485 RSIBPK černý

Plynový gril Napoleon LE 485 RSIBPK černý

plynový gril Napoleon LE 485 s 3 hlavními hořáky, 1 bočním IR na dokonalé steaky a 1 zadním IR na drůbež obslouží až 12 hostů, špičková kvalita zpracování je u kanadského výrobce samozřejmostí

externí sklad

Cena s DPH za ks

37 980,00 Kč

Infolinka

+420 602 588 688
info@hobbynaut.cz

 

Provozní doba

Po - Pá:

9:00  -  17:00

Provozovatel e-shopu firma PILA UNION s.r.o., IČO: 62741918 jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro analytické účely a uživatelsky komfortní fungování webových stránek. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím