Bochemit PLUS I APP je insekticidní impregnační přípravek pro ošetření dřeva napadeného dřevokazným hmyzem (červotoč, dřevokaz, tesařík, mravenci, pilořitka velká apod.) a to ve všech jeho vývojových stádiích (vajíčko, larva, kukla, dospělý jedinec) v napadeném dřevě. Bochemit PLUS I APP dále slouží k následné preventivní ochraně dřeva proti dřevokaznému hmyzu.

Použití impregnace na dřevo Bochemit PLUS I APP:

Bochemit PLUS I APP je určený pro povrchovou impregnaci napadeného řeziva, krovů a dalšího stavebního dřeva při stavbách a rekonstrukcích v interiérech (třídy použití 1 a 2 dle ČSN EN 335). Lze použít i v případě, kdy je nutná sanace dřeva napadeného dřevokazným hmyzem v kombinaci s preventivní impregnací proti dřevokaznému hmyzu. Po zaschnutí je možné použít krycí nátěry.

Vzhled dřeva ošetřeného impregnací Bochemit PLUS I APP:

impregnace Bochemit PLUS I APP se po aplikaci vsakuje do dřeva, na povrchu ošetřeného dřeva netvoří vrstvu, naimpregnované dřevo nezapáchá a zachovává si svůj přirozený vzhled. Přípravek je transparentní a nezpůsobuje žloutnutí dřeva.

Aplikace impregnace na dřevo Bochemit PLUS I APP:

Impregnační přípravek se neředí. Před upotřebením protřepat. Aplikuje se postřikem.


Parametry zboží

Typ impregnace: na napadené dřevo
Odstín: bezbarvý
Vydatnost ?: 10 m2/kg
Objem balení: 0,5 l


Přílohy:

Technický list - Bochemit PLUS I APP

Podobné zboží

Bochemit PLUS I

Bochemit PLUS I

Bochmeit I je koncentrovaný insekticidní přípravek pro preventivní i následnou ochranu dřeva před dřevokazným hmyzem (vhodný i pro napadené dřevo), určený k zředění vodou

skladem

Cena s DPH za ks

od 287,00 Kč

Infolinka

+420 602 588 688
info@hobbynaut.cz

 

Provozní doba

Po - Pá:

9:00  -  17:00

Provozovatel e-shopu firma PILA UNION s.r.o., IČO: 62741918 jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro analytické účely a uživatelsky komfortní fungování webových stránek. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím